نت Piano Concerto از Frederic Chopin

تاریخ : 26.07.96
نظرات : 0
دانلود نت Piano Concerto (پیانو کنسرتو) از Frederic Chopin (فردریک چوپین) از Op.11 ( مجموعه شماره یازده) که متشکل از 3 موومان (Movement) می باشد که هر 3 موومان به طور کامل برای شما گردآوری شده است. برای دانلود بعد از پرداخت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نت پیانو Moonlight Sonata از Beethoven

تاریخ : 12.11.95
نظرات : 0
دانلود نت Moonlight Sonata (سونات مهتاب) از Ludwig Van Beethoven (لودویگ فان بتهوون) تنظیم اصلی برای پیانو این سونات شامل 3 مووان: Adagio Sostenuto و Allegretto و Presto Agitato است. برای دانلود بعد از پرداخت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نت پیانو Fur Elise از Beethoven

تاریخ : 01.08.95
نظرات : 0
دانلود نت قطعه Fur Elise از Ludwig Van Beethoven (لودویگ فان بتهوون) تنظیم اصلی برای پیانو برای دانلود بعد از پرداخت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نت قطعه Aria Variata از Bach

تاریخ : 21.06.95
نظرات : 0
دانلود نت قطعه Aria Variata از Johann Sebastian Bach (یوهان سباستیان باخ) برای پیانو برای دانلود بعد از پرداخت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نت قطعه Libertango از Astor Piazzolla

تاریخ : 28.05.95
نظرات : 0
دانلود نت قطعه فوق العاده زیبای Libertango از Astor Piazzolla تنظیم شده برای پیانو قطعه لیبرتانگو جزو معروف ترین قطعات آستور پیاتزولا آهنگساز بزرگ آرژانتینی می باشد. برای دانلود بعد از پرداخت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نت آهنگ River Flows In Your از Yiruma

تاریخ : 25.05.95
نظرات : 0
دانلود نت یک آهنگ بسیار زیبا و پر احساس به نام River Flows In Your از آهنگساز کره ای ، Yiruma برای پیانو برای دانلود بعد از پرداخت بر روی لینک زیر کلیک کنید.